INFORMACE PRO OBČANY !

Příspěvky

Pálení čarodějnic - bezpečnost

Opět, jako každoročně tu máme 30.duben a s ním spojené, tak zvané, pálení čarodějnic. V souvislosti s tímto zvykem je dobré připomenout si základní zásady bezpečnosti.

26. 4. 2017 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

Topná sezóna pomalu začíná: Na co nezapomenout, aby hasiči měli co nejméně práce?

7. 10. 2015 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

ZRUŠENO: Hasičské slavnosti Litoměřice 2013 se kvůli povodním ruší

V letošním roce se měl ve dnech 7. – 8. června konat v Litoměřicích již šestý celorepublikový sraz hasičstva spojený s výstavou hasičské techniky – Hasičské slavnosti Litoměřice 2013. Akce se však z důvodu povodní ruší.

4. 6. 2013 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY ! | Komentářů: 0

Zrušení pravidelné zkoušky sirén ve středu 5. června 2013!

3. 6. 2013 (Nicole zaoralová) - Pravidelná měsíční zkouška sirén, která se koná vždy první středu v měsíci, bude ve středu 5. června 2013 zrušena z důvodu povodní v Čechách a hlavním městě Praze.

4. 6. 2013 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY ! | Komentářů: 0

Rady od hasičů, aneb jak prožít pálení čarodějnice bez úhony

Konec dubna se blíží a tak na mnoha místech celé země stejně jako každý rok vzplanou menší či větší ohně a vypuknou lidové veselice známé jako „pálení čarodějnic.“

30. 4. 2013 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

První sváteční středu v květnu nenaruší zkouška sirén

30. 4. 2013 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

Co dělat když hrozí povodně

Odborníci radí, jak se na příchod povodně připravit, jak se chovat během ní a jak se chovat po povodni.

Jak se starat o komín

Podcenit údržbu komínového tělesa se v žádném případě nevyplácí.

7. 3. 2013 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

Jaro se blíží, s ním vypalování trávy!

Pálení můžete nahlásit na telefonním čísle 950 431 010 na Krajském operačním a informačním středisku HZS Ústeckého kraje nebo vyplňěním následujícího formuláře (v odkazu).

Požární ochrana očima dětí