Jdi na obsah Jdi na menu

Super dětský den

7. 7. 2016

Sto padesát dětí si v sobotu 2. července užilo dětský den ve Hřivicích. Dobrou náladu nezkazila ani půlhodinová průtrž mračen. Dopolední program patřil soutěžím, kterých děti musely absolvovat třináct, poté si mohly vybrat odměny v připraveném krámku. Oblíbenou židličkovanou museli pořádající hřivičtí hasiči přesunout kvůli dešti do sokolovny, ale i bez hudby ji s dětmi zvládli na výbornou. Soutěž v nafukování balónků (na snímku) proběhla již pod širým nebem, stejně jako pojídání koláčů s ukrytou mincí ve středu. Před druhou hodinou přišel druhý déšť, tentokrát však bonbónový. Závěrem dětského dne byl tradiční pěnový koberec. Občerstvení pro děti zajistili hasiči, každé dítě dostalo párek v rohlíku, polévku i tácek plný zákusků. 

 

Fotogalerie na http://hasicihrivice.rajce.idnes.cz/Detsky_den_2016/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář