Jdi na obsah Jdi na menu

Hasičský ples je úspěšně z námi :)

22. 3. 2012

     S nadcházejícím jarem se ve hřivicích uskutečnil v sobotu 17. března Hasičský ples.Ten podruhé uspořádali členové SDH Hřivice.  I přesto, že návštěvnost byla menší než v roce loňském, i tak si ples každý náležitě užil. Stejně jako v loňském roce každá z žen a dívek obdržela u vchodu z rukou starosty sboru Milana Lauricha kytičku - tentokrát gerberu.

     Necelá stovka návštěvníků se po celý večer výborně bavila, k tanci i poslechu jim krásně hráli manželé Pihrtovi - Music Dance. Chvíli po zahájení plesu vystoupily mažoretky z lounské ZUŠky, o hodinku později podruhé. Zpestřením večera bylo také vystoupení Tomáše Zedka s jeho BIKETRIALOVOU SHOW. Mistr světa z roku 2011 předvedl skoky nejen na připravené bedny, ale také přes živou pyramidu, kterou odvážně vytvořili dva členové SDH Hřivice a dvě z návštěvnic plesu. Z připravené tomboly si výherci odnesli zajímavé ceny, ať už to byli pomocníci do domácnosti nebo například jeden z dortů či sekané. :) 

     Věříme, že se všichni dobře bavili a těšíme se opět za rok. Hasiči Hřivice.       

Fotogalerie z plesu http://hasicihrivice.rajce.idnes.cz/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář