Jdi na obsah Jdi na menu

Drakiáda se vydařila

20. 10. 2011

  Druhý ročník Drakiády, pořádané Sborem dobrovolných hasičů ve Hřivicích, se vydařil. Nad kopec nad vesnicí se do vzduchu vznášel v sobotu 15. října jeden drak za druhým. Drakiádě přálo slunečné, ač chladnější, počasí. Na kopci foukal vítr tak akorát pro pouštění draků, čehož účastníci drakiády ve velké míře využili. Ve větru se tak prohánělo na patnáct draků, někteří déle, jiní ne, ale líbilo se všem, dětem i dospělým:) Kdo zrovna nepouštěl draka, mohl se zahřát teplým čajem, dospělí grogem, u táboráku si opéct buřty či klobásy a k tomu všemu šedesáti dětem a dospělým hrály dětské písničky:). Jsme rádi, že se drakiáda stala oblíbenou akcí pořádanou SDH a těšíme se opět za rok.

Fotografie z drakiády na hasicihrivice.rajce.idnes.cz/Drakiada_2011/